Bugun...


CHP'li gençler Suruç ziyaretini erteledi
CHP'li Yıldız: 'Böyle bir ortamda Suruç’taki yerel resmi ve siyasi sorumluların çalışmalarını zorlaştırmamak adına bu kararı aldık.'

CHP'li gençler Suruç ziyaretini erteledi

CHP Gençlik Kolları Suruç ziyaretini erteledi.

Yıldız, "Bu karar, aklımızın ve yüreğimizin Suruç’ta evlatlarını kaybeden ailelerin yanında olduğu gerçeğini değiştirmeyecek."

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız yaptığı yazılı açıklamada; "Artan şiddet olayları ve iktidarın bu süreci yönetme zaafı ortadadır, böyle bir ortamda Suruç’taki yerel resmi ve siyasi sorumluların çalışmalarını zorlaştırmamak , CHP Gençlik Kolları’nın karşılaşabileceği olası engellemelerin ve provakasyonların önüne geçmek amacıyla bölgeye yapacağımız ziyareti erteleme kararı aldık" dedi.

Yıldız’ın açıklaması şöyle;

Türkiye’de son günlerde artan şiddet olayları ve iktidarın bu süreci yönetme zaafı ortadadır.

Böyle bir ortamda Suruç’taki yerel resmi ve siyasi sorumluların çalışmalarını zorlaştırmamak , CHP Gençlik Kolları’nın karşılaşabileceği olası engellemelerin ve provakasyonların önüne geçmek amacıyla bölgeye yapacağımız ziyareti erteleme kararı aldık.

Bu karar, aklımızın ve yüreğimizin Suruç’ta evlatlarını kaybeden ailelerin yanında olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

CHP Gençlik Kolları olarak bölgenin yaralarının sarılmasına katkı vermeye devam edeceğiz. Hayatını kaybeden genç arkadaşlarımızın hatıralarını yücelterek yarım kalan hayallerinin tamamlanması için mücadelemize devam edeceğiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER


YUKARI